Volkswagen surme sistemleri

Volkswagen sürme sistemleri kapı ve pencerelerin ray üzerinde sağa veya sola sürülerek pencereye paralel şekilde açılmasını sağlayan sistemdir. Çek-aç denilen mekanizma aslında paralel sürme sistemdir. Volkswagen sürme sisteminde mekanizma tek kolla merkezi olarak kontrol edilir. Volkswagen sürme sistemleri yarım otomatik ve tam otomatik olarak iki gruba ayrılır. Volkswagen sürme kapı pencere sistemlerinde ağırlık en boy ölçülerin sistemin fiyatını belirlemede etkin rol oynar.

Volkswagen sürme sistemleri ve fiyatları için iletişim kanallarımızı arayabilir, ön bilgi alabilirsiniz. Bu sistemlerin montajı oldukça önemlidir, işçilik bakımından usta kişinin çok iyi tercih edilmesi gerekmektedir, Zira hatalı montaj ve uygulamalar geri dönüşü mümkün olmayan problemlere dönüşebilirler. Biz bugüne dek uygulamasını ve tamirini yaptığımız yüzlerce sistem üzerinden edindiğimiz tecrübemize güvenerek bu sistemin uygulama işlerini yapmak için ön plana çıktık. Sizlerde tercih yaparken bizlerin bu referanslarını göz önünde bulundurmanızı tavsiye etmekteyiz.

Volkswagen surme sistemleri 1

Normal yönde açılan PVC kapınızı sürme sistem olarak değiştirmeyi düşüyorsanız Sürgülü Kapı Dönüştürme adlı makalemizle geniş bilgi edinebilirsiniz.

Tags
Image

Merhaba. Bütün sorularınızı buradan yanıtlayabiliriz.

Formu doldurun veya info@pentamiri adresinden iletişime geçiniz.

Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Image

Sosyal medya hesaplarımıza baktınız mı?

Bizi sosyal medyadan takip edin ve gönderilerimizi beğenin.