×

Uyarı

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 42

Hakkımızda

1996 yılından beri Alüminyum ve PVC sistemleri üzerinde çalışıp bu meslek üzerinde ihtisas sahibi olan firmamız sürekli gelişen, büyüyen ve yeniliklerle sürekli ilerleyen Alüminyum ve pvc sektörünü her zaman yakından takip edip uygulamalar yapan ve bu sektörde hizmet veren fabrikalar, üretici  bayiler ve ustalardan oluşan her türlü eksiklikleri ve sıkıntıları bilerek çözüm üretmiş, müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir.

İstanbul'un her semtine hizmet vermek üzere kurduğumuz firmamız kamu kurumları, fabrikalar, iş yerleri ev ve ofisler için yerinde tespit ederek uygulama tespitlerini belirledikten sonra en iyi çözüm seçeneklerini sizlere sunan ve neticeye en iyi malzeme ve titiz işçilikle ulaşan bir misyon ile hizmet vermektedir.

Bu güne dek İstanbul’un 27 ilçesinde 3 binden fazla, 20 farklı marka üzerinde montaj tamir bakım ve onarım yapmış firmamız bundan sonraki zaman içinde bu meslekte en iyi olmayı hedef belirlemiştir.

Mesleğe başladığımızdan bu yana geçen sürede, İstanbul da SinpaŞ GYO Bosphorus, İnnovia 1, İnnovia 2, İnnovia 3, Bizimkent 1 2 3 4 5 6, Pelikan hill hadımköyAtaköy 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 Kısım, Alkent 2000, Acarkent,  Beykent Konakları Bahceşehir EsenkentBaşakşehir 1. EtapBaşakşehir 2. EtapBaşakşehir 3. EtapBaşakşehir 4. EtapBaşakşehir 5. EtapAcarkent sarıyerAtaşehir,Ataköy konakları,Ağaoğlu My Citi,Soyak,Denizatı sitesi,Tercuman sitesi, Eston Şehir, Kemer Country,İhlas Marmara evleri, 1. Kısımİhlas Marmara evleri 2. KısımAlkent 2000,Gölşehir,Tepekent,Avrupa Konutları Tem, Avrupa konutları 1,Avrupa konutları 2, Avrupa konutları 3, Emlak konut Mimarsinan, Güzelkent hukukcular sitesi, Birlik sanayi sitesi, Pirinççiler bakırcılar sanayi sitesi, Mermerciler sanayi sitesi, Akbatı, Mashattan, Bogazköy, Ispartakule Bizim Evler, Patara sitesi, Fatih sanayi sitesi, Avcılar denizköşkler, Avcılar tatil sitesi, Basınköy, Yeşilköy, Florya, Atatürk Askeri Havaalanı, Toki halkalı konutları, Toki halkalı akasya 1, Toki halkalı akasya 2, Toki halkalı defne, Toki halkalı manolya, Soyak olimpiyakent halkalı, Güngören Bağcılar sanayi sitesi, İstoç, Giyimkent, Teksitilkent, İstanbul teknoloji müzesi,İstinyepark, Olivium

15 farklı okul ve yüksek okul,

100 den fazla kurumsal firma

100 den fazla inşaat firması

Adını hatırlamadığımız binlerce memnun müşteri

Ve istanbulda hemen hemen gitmediğimiz çok az mahalle kalmıştır.

Bundan sonrası içinde özveri ile çalışmak için işimizin başındayız

Kapı - pencere servis ihtiyaçlarınızda hizmete hazırız


Yazdır   e-Posta