Pen tamiri Ankara merkez ve ilçelerine hizmet veren günü her saati ulaşabileceğiniz pvc kapı ve pencerelerinizin arızalarına bakım onarım servis hizmeti alabileceğiniz ve ayrıca bünyesinde üretim ve montaj yapan, bilgi ve destek veren bir firmadır.

Yeni pencere veya kapı yaptıracaksanız imalat aşamasında bize ulaştıgınız takdirde yerinde yeni yapılacak kapı ve pencerelerin ölçüsü ücretsiz servis imkanı sayesinde doğru şekilde alınır fiyat hesaplaması yapıldıktan sonra mutabakat sağlanırsa karşılıklı sözleşme imzalanır ve üretim ayağı ve montaj 15 iş günü sonrasında sorunsuz kusursuz şekilde yapılıp tesimatı sağlanır. Bu süreçte kaliteden kesinlikle taviz verilmez. İyi bir satın alma için linki tıklayıp inceleyiniz. Sürecin başından sonuna kadar ustalarımız doğru bir pencere ve kapı için tecrübelerine dayanarak sizleri yönlendireceklerdir.

Plastik kapı ve pencereleriniz için bakım onarım ihtiyacı varsa Ankara Pimapen tamiri Ankara'da pvc pencere bakım onarım tamir hizmeti veren firmamız tecrübeli teknik ekibi ile mobil servisleri ile siz Ankara halkına hizmet etmeye devam ediyor. Her türlü arıza kaydınızı oluşturduktan sonra en yakın ekibimiz size en kısa sürede ulaşacak ve problemlerinizi kısa sürede çözüme kavuşturacaktır. Sizde pentamiri.com un  mutlu müşterileri arasındaki yerinizi alın .

 

Marka bağımsız pimapen tamiri için  bize 7/24 ulaşabilir,

0532 263 7072 - Ankara Eren Usta

Her türlü arıza bakım ve onarım için iletişime geçebilirsiniz

Pvc Kapı ayarı, Pimapen kapı ayarı,

Pvc Pencere ayarı,

Pvc Menteşe değişimi, Pencere menteşesi değişimi,

Pvc Conta değişimi, Pencere contalarının değişimi,

Pvc Lastik değişimi,

Pvc Kırık cam değişimi, Pencere ısı camı değiştirilmesi,

Pvc Çift açılım tamiri, pencere çit açılım tamiri,

Pvc Mastik uygulaması,

İzolasyon, pencere izolasyonu;

Su sızıntılarının giderilmesi, Pencerenin altından gelen su yun izole edilmesi

Kırık kol değişimi, pencere kanadının kırılan kollarının değiştirilmesi,

İspanyolet tamiri, Kapı ispanyoletinin değiştirilmesi,

Kırık pencere tamiri, 

Her bölgeye servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile kaliteli malzemeler kullanarak uygulama yapıyoruz, problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

0532 263 7072 - Ankara Eren Usta