Hakkımızda

1996 yılından beri Alüminyum ve PVC sistemleri üzerinde çalışıp bu meslek üzerinde ihtisas sahibi olan kurumsal firmayız. Sürekli gelişen, büyüyen ve yeniliklerle sürekli ilerleyen Alüminyum ve pvc sektörünü her zaman yakından takip edip uygulamalar yapıyoruz. Firmamız PVC sektöründe hizmet veren fabrikalar, üretici bayiler ve ustalardan oluşan her türlü eksiklikleri ve sıkıntıları bilerek çözüm üretmiş, müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir.

İstanbul'un her semtine hizmet vermek üzere kurduğumuz firmamız kamu kurumları, fabrikalar, iş yerleri ev ve ofisler pimapen imalatı ve bakımı hizmeti vermektedir. PVC kapı pencere arızalarını yerinde tespit ederek uygulama tespitlerini belirledikten sonra en iyi çözüm seçeneklerini sizlere sunan ve neticeye en iyi malzeme ve titiz işçilikle ulaşan bir misyon ile hizmet vermektedir.

Bu güne dek İstanbul’un 27 ilçesinde 3 binden fazla, 20 farklı marka üzerinde montaj tamir bakım ve onarım yapmış firmamız bundan sonraki zaman içinde bu meslekte en iyi olmayı hedef belirlemiştir.

Mesleğe başladığımızdan bu yana geçen sürede, İstanbul da yüzlerce kurumsal ve bireysel referanslara sahip olmaktan mutluluk duyuyoruz; Sinpaş GYO Bosphorus, İnnovia 1, İnnovia 2, İnnovia 3, Bizimkent 1 2 3 4 5 6, Pelikan Hill Hadımköy, Ataköy 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 Kısım, Alkent 2000, Acarkent, Beykent Konakları, Bahceşehir Esenkent, Başakşehir 1. Etap, Başakşehir 2. Etap, Başakşehir 3. Etap, Başakşehir 4. Etap, Başakşehir 5. Etap, Acarkent sarıyer, Ataşehir, Ataköy konakları, Ağaoğlu My Citi, Soyak, Denizatı sitesi, Tercuman sitesi, Eston Şehir, Kemer Country, İhlas Marmara evleri, 1. Kısım, İhlas Marmara evleri 2. Kısım, Alkent 2000, Gölşehir, Tepekent, Avrupa Konutları Tem, Avrupa konutları 1, Avrupa konutları 2, Avrupa konutları 3, Emlak konut Mimarsinan, Güzelkent hukukcular sitesi, Birlik sanayi sitesi, Pirinççiler bakırcılar sanayi sitesi, Mermerciler sanayi sitesi, Akbatı, Bogazköy, Ispartakule Bizim Evler, Patara sitesi, Fatih sanayi sitesi, Avcılar denizköşkler, Avcılar tatil sitesi, Basınköy, Yeşilköy, Florya, Atatürk Askeri Havaalanı, Toki halkalı konutları, Toki halkalı akasya 1, Toki halkalı akasya 2, Toki halkalı defne, Toki halkalı manolya, Soyak olimpiyakent halkalı, Güngören Bağcılar sanayi sitesi, Bağcılar İstoç, Giyimkent, Tekstilkent, İstanbul teknoloji müzesi, İstinyepark, Olivium

25 farklı okul ve yüksek okul,

500 den fazla kurumsal firma

100 den fazla inşaat firması

Adını hatırlamadığımız binlerce memnun müşteri

Ve İstanbul'da hemen hemen gitmediğimiz çok az mahalle kalmıştır. İstanbul servis bölgelerimizde hızlı servis araçlarımız ile hizmet ağımızı geliştirdik

Bundan sonrası içinde özveri ile çalışmak için işimizin başındayız

Kapı - pencere servis ihtiyaçlarınızda müşteri memnuniyetli odaklı hizmete hazırız